TELEFONY ZAWAŁOWE 24H
DLA SŁUŻB MEDYCZNYCH

SIERADZ
667-843-226

ŁĘCZYCA
721-943-484

Specjaliści

Nasz zespół to wysoko wyspecjalizowana kadra medyczna i administracyjna. Dbamy nie tylko o umiejętności i kwalifikacje wynikające z przepisów prawa, ale także o te, wpływające na zadowolenie i komfort Pacjentów.

ZESPÓŁ LEKARSKI

Lekarze NAFIS S.A. to wykwalifikowani specjaliści z zakresu kardiologii, hipertensjologii i chorób wewnętrznych. Posiadają szereg dodatkowych umiejętności potwierdzonych licznymi certyfikatami.

ZESPÓŁ PIELĘGNIARSKI

Osoby z wykształceniem pielęgniarskim zatrudnione w naszych ośrodkach dysponują rozległą wiedzą i doświadczeniem, zarówno w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii oraz kardiologii. Dbamy o ciągły rozwój tej grupy pracowników dając im możliwość udziału w licznych kursach kwalifikacyjnych  oraz szkoleniach specjalizacyjnych.

ZESPÓŁ RTG

Nasi technicy RTG to zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających odpowiednie uprawnienia do wykonywanych świadczeń. W naszej praktyce dbamy szczególnie o przepisy związane z ochroną radiologiczną pacjentów.

ADMINISTRACJA

Wsparcie administracyjne zapewnia w NAFIS grupa wykwalifikowanych, a co więcej, zaangażowanych, odpowiedzialnych i doświadczonych pracowników.