TELEFONY ZAWAŁOWE 24H
DLA SŁUŻB MEDYCZNYCH

SIERADZ
667-843-226

ŁĘCZYCA
721-943-484

Zarząd i kadra zarządzająca

 

ZARZĄD

 


Marcin Pakulski

Prezes Zarządu

Marcin Pakulski lekarz, pulmonolog, specjalista zdrowia publicznego, absolwent studiów podyplomowych z zarządzania. W przeszłości dyrektor szpitali publicznych. W latach 2008-2014 związany zawodowo z Narodowym Funduszem Zdrowia. Początkowo do 2011roku pracował na stanowisku wicedyrektora ds. medycznych Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, następnie od roku 2012 do roku 2014 na stanowisku wiceprezesa ds. medycznych Centrali NFZ.

W latach 2014-2015  pracownik dydaktyczny CMKP w Warszawie. Wykładowca Uczelni im. Łazarskiego w Warszawie. Wicedyrektor ds. medycznych grupy American Heart of Poland S.A. Członek Rady Nadzorczej spółki Nafis oddelegowany do funkcji Prezesa Zarządu.


Adam Koniuk 

Wiceprezes Zarządu

Jest absolwentem socjologii UMK w Toruniu i ekonomii AE w Poznaniu. Z branżą medyczną jest związany od niedawna. Wcześniej wiele lat pracował w ubezpieczeniach, bankowości i consultingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu operacyjnym w spółkach prawa handlowego. Był odpowiedzialny m.in. za proces definiowania oraz implementacji strategii rozwoju firmy w procesach – sprzedaż, produkt, marketing, IT, finanse i HR. Ma praktykę we wdrażaniu i przeprowadzaniu zarządzanych organizacji przez zmiany, w kierowaniu procesami. Przez ten czas pełnił wiele funkcji kierowniczych jako dyrektor oddziału, dyrektor biura, a także prezes i członek zarządu m.in. BZ WBK, Ergo Hestia, TUiR Warta, TUW TUZ czy PTU/Gothaer. Jest też członkiem Rady Fundacji Nadzieja Życia w Gorzowie Wlkp. oraz Przewodniczącym Rady Nadzorczej CARDA PT TFI w Warszawie. Prywatnie lubi podróże, budowę miniatur architektonicznych z korka i pływanie.


KADRA ZARZĄDZAJĄCA

 

Dr n. med. Andrzej Wnęk

Ordynator i Kierownik NZOZ Centrum Kardiologii Inwazyjnej i Angiologii w Sieradzu

Kardiolog. Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, wydział lekarski.
Doktor nauk medycznych (temat pracy: „Ocena skuteczności zabiegu przezskórnej śródnaczyniowej koronaroplastyki, wykonywanej u chorych w ostrej fazie zawału mięśnia sercowego po nieskutecznym leczeniu trombolitycznym”). Obecnie w trakcie studiów MBA dla Kadry Medycznej w Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.


 

Lek. med. Dorota Kołodziejska
Ordynator i Kierownik NZOZ Łęczyckiego Centrum Kardiologii Inwazyjnej i Angiologii w Łęczycy

Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych.Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi.
Od marca 2010 roku Ordynator NZOZ Łęczyckiego Centrum Kardiologii Inwazyjnej i Angiologii. Wcześniej z-ca Ordynatora Oddziału Wewnętrznego Szpitala w Łęczycy.
Wysoką wydajność pracy zespołu uzyskała troską o wykształcenie się pozytywnych relacji między pracownikami.